OD JEDNĚCH PRO DRUHÉ2020-04-15T15:57:36+02:00

OD JEDNĚCH PRO DRUHÉ

Tato část stránek je určena jako prostor pro příspěvky, pozvánky a celkově tvořivé působení těch, kteří souzní s hlavním tématem stránek, jímž je pojem Grál, ve svém inspirování ušlechtilosti v člověku.

Administrátor stránek poskytuje zde prostor rozličné lidské zralosti a moudrosti, a z nich vyplývajícího snažení se, pomáhat druhým.

Články a příspěvky uveřejňované v této části, mohou pocházet od různorodých přispěvatelů a tudíž se nemusí bezpodmínečně shodovat ve všech ohledech se základními – úvodními texty stránek. …číst celý text

Která Voda je Živá

Tyto zdroje můžeme brát jako vzor živé vody, jež je tvárná a schopná se v každém okamžiku přizpůsobit potřebám života. Takovouto vodu lze popsat i jako něžně mateřsky pečující, s láskou dávající a nabádající ke smysluplné činnosti. Též podporuje naše celkové očištění, zjemnění a zušlechtění.

Jak Podpořit Hormonální Rovnováhu

Zmíněné žlázy přidáváním a regulováním látek přesně vylaďují prostřednictvím přílivu sil ze stříbrné šňůry, připojené do Solaru plexus, stav těla tak, že odpovídá nejlépe dlouhodobě přetrvávajícímu stavu ducha…

Na Svätej Hore

Táto zvesť bola spočiatku udržiavaná medzi mnohými národmi ako to najcennejšie dedičstvo a dôvod vďačnosti.

Rady pátra Dobromila

V útulnej pustovni, v tej slovenskej zemi žil v rokoch dávnych pustovník Dobromil...

Cesta Ušľachtilosti 22.8.2020

Leto je v plnom prúde a nám sa opäť otvára cesta k novým a krásnym duchovným zážitkom. Radi by sme túto príležitosť využili, a preto sme aj na tento rok naplánovali Cestu ušľachtilosti.

Škola Svobody 25.07.2020

Zveme Vás na další pokračování semináře Školy Svobody, který se uskuteční dne 25.7.2020 ve Strakách v čase od 9.00 do cca 16.00 hod. Téma pořádaného semináře je: CO URČUJE, KAM SMĚŘUJEME?

Škola Slobody 26.07.2020

Vážení priatelia, dovoľujeme si Vás pozvať na ďalší deň Školy Slobody, ktorá sa bude konať na Slovensku v krásnom prírodnom prostredí Ľubochne. Spoločne sa budeme snažiť ponúknuť pohľady na tému: "Ako Zákon rovnorodosti ovplyvňuje naše pôsobenie v živote."

Posolstvo z Tibetu IV.

"Zisťujete, že nepotrebujete žiť takým rýchlym spôsobom života, pre mnohé hľadáte nové formy a zisťujete, že dokážete žiť aj bez starých zvyklostí."

Posolstvo z Tibetu III.

Svetlý posol nám zvestoval aj o tých, čo neboli pripravovaní na Službu, ale čistota ich vnútra vytvorila pôdu pre také vzplanutie ich ducha, ktorý vyšľahol nahor s jedinou prosbou: „Príjmi ma do svojich služieb, Vznešený!“

Posolstvo z Tibetu II.

Tibetský láma otvára knihu po stáročia čakajúcu za múrmi kláštora na dobu, ktorá nastala a vraví: „Tieto riadky sú darom pre tých, ktorí ich nielen rýchlo prečítajú, ale prežijú ich hĺbku a dokážu sa do nich vcítiť ..."

Jak Překonat Pandemii Strachu Kolem Nás

Předchozí měsíce jsme prožívali jakousi „psychologickou válku“, jejímž cílem bylo vystrašit lidi natolik, aby podlehli pandemii strachu a byli snáze ovladatelní, poslušní, nechali se dobrovolně očkovat atd.

Posolstvo z Tibetu

Možno vám tieto riadky pripomenú váš životný príbeh, možno si rozpomeniete na podobnosť s tým, čo nosíte vo svojom srdci a čo sa navždy vrylo do vás, a dovolíte tomu ožiť."

Hviezda

Raz ako blesk z čistého neba prešla stránkami médií správa o novej kométe, aby ju o nejaký čas nahradila správa toho istého znenia, len so zmeneným názvom kométy a časti vesmíru, kde sa má objaviť.

Čisté Uctievanie Krásy

Kde sa nemôže zmysel pre krásu radostne zachvievať, tam nie je harmónia taká, aká má byť. Ľudský duchovia musia rozvinúť tu krásu, ktorá sa bude harmonicky zachvievať s ostatnými na zemi.

Načíst další články
Přejít nahoru