OD JEDNĚCH PRO DRUHÉ2020-04-15T15:57:36+02:00

OD JEDNĚCH PRO DRUHÉ

Tato část stránek je určena jako prostor pro příspěvky, pozvánky a celkově tvořivé působení těch, kteří souzní s hlavním tématem stránek, jímž je pojem Grál, ve svém inspirování ušlechtilosti v člověku.

Administrátor stránek poskytuje zde prostor rozličné lidské zralosti a moudrosti, a z nich vyplývajícího snažení se, pomáhat druhým.

Články a příspěvky uveřejňované v této části, mohou pocházet od různorodých přispěvatelů a tudíž se nemusí bezpodmínečně shodovat ve všech ohledech se základními – úvodními texty stránek. …číst celý text

Dobro a zlo

Dokážeš človeče rozlíšiť, kde sa skrýva dobro a kde zlo? Nie si v rozprávke, kde je to tak jednoduché, hoci spočiatku je to ťažšie rozoznať.

Koľko ľudí ostane žiť na Zemi?

Nikdy si neprestavujme a nemyslime si o sebe, že práve my sme tými vyvolenými, ktorí jediní spoločne so svojím okruhom známych budú raz smieť ostať žiť na Zemi a že sú to práve tí ostatní, materialisticky orientovaní, ktorí odídu. Vysielajme skôr myšlienky pomoci a nádeje, ktoré neskôr podložíme vlastnými činmi.

Bratrství ve Slově

Bratrství ve Slově Cesta společného soustředění na Poselství Grálu Mnoho jest zvěstování, vzpomínek a svědků velikého postupu Světla. Mnohem více je názorů, které z nich vzešly! Nejen o pozemském ...

Čo sa stalo tejto noci

Aj mňa samú hviezda vyslovene priťahovala a videla som postavy a bytosti nádherného nadpozemského zjavu. Stačilo ich len nasledovať a človek by sa dostal na miesto, kde sa narodil Spasiteľ.

Jak nám bytostní pomáhají při onemocněních

Nejhorší bývá to, když se čímsi nevhodným vychýlí z rovnováhy energetické či další procesy, jež mají probíhat v našem organismu a zároveň se zásadním způsobem naruší řádná činnost v něm působících malých bytostných.

Zrelosť

Keď sme skutočne prijali do srdca Ježišovo Slovo a Slovo Pravdy v Posolstve Grálu, ktoré sú spolu v súlade, ľahko spoznáme aj dnešných posledne menovaných ľudí okolo nás a v spoločnosti, pritom nemusíme byť ani jasnovidnými

Správné těžiště

Uvědomuji si, že každé lidské snažení, které není inspirováno, živeno a neustále z pozadí poháněno radostnou láskou, je odsouzeno k trápení se v postupném skomírání, k jistému zániku.

Zrelosť národov

Pokiaľ sa vývoj ľudstva ešte neodkláňal od ciest naznačených Stvoriteľom, teda pokiaľ bol ešte prirodzený, priniesla táto dôvera vo svojich vodcov bohaté ovocie, pretože to boli skutočne najzrelší a najmúdrejší jednotlivci.

Společné tvoření

V tomto pozemském světě nacházím nádhernou tvorbu přírodních bytostí, krásnou tvorbu dávno minulých generací v různých historických památkách, které chodíme obdivovat, a kdy ještě i drobná užitečná věc byla zároveň uměleckým skvostem.