OZNÁMENÍ O KNIŽNÍCH VYDÁNÍCH

Milí čtenáři stránek CESTA GRÁLU,

Oznamujeme Vám, že díky práci zahraničních příznivců stránek CESTA GRÁLU je ode dne 12.1 2024 prostřednictvím nakladatelství LULU k získání „Knižní vázané vydání souboru všech textů z roku 2023 v německém překladu – Gralsweg-band-4-jahrgang-2023“.

Pokud máte zájem o toto knižní vydání můžete si je zakoupit ZDE

Dále jsou také již po nějaký čas nabízeny k zakoupení 3. díly knižního zpracování o Vysokých bytostných služebnících Valhally, které jsou sestaveny z vybraných textů uveřejněných na stránkách CESTA GRÁLU. Knižní vydání je k vydáno ve francouzském jazyce s názvem: „Les grands Serviteurs du Walhalla“

Toto knižní vydání si můžete zakoupit ZDE

Děkujeme všem, kdo se podíleli a ještě podílí na této práci a těšíme se spolupráci na dalších vydáních překladů, na nichž se již nyní pracuje.

Také si vážíme veškeré práce, která je mnohými lidmi činěna v dobrovolnosti pro šíření nového poznání, jež zprostředkovávají texty uveřejňované na CESTĚ GRÁLU.

Pokud máte i vy zájem o podporu a pomoc ve věci překladatelství, nebo i jiné činnosti v rámci podílení se na utváření cest přicházejícímu osvícení, napište nám.

Za CESTU GRÁLU

A. Svoboda